פורץ מנעולים זה לא יועץ מיגון ואבטחה

 

יועץ מיגון ואבטחה זה ממש לא פורץ מנעולים

כבודו של פורץ מנעולים מונח במקומו. מדובר בבעל מקצוע בעל ידע נרחב בסוגי מנעולים, מנגנוני נעילה ואבטחה, כספות מסוגים שונים, כרטיסי חכמים וכו'. ככל שמדובר באיש מקצוע מתוחכם יותר, כך סל השירותים והמוצרים הופך למתקדם יותר וטכנלוגי יותר. יחד עם זאת, סל הפתרונות הפיסיים של פורץ מנעולים, מכסה רק חלק קטן והסיכונים אליהם נחשף ארגון עסקי במהלך פעילותו.

חברת שלומי אדר – ייעוץ אבטחה כולל

במסגרת תוכנית האבטחה שאנו מגישים לחברות, אנו מספקים ייעוץ מיגון מקיף המסתמך בין השאר על חוות דעת של פורץ מנעולים מוסמך. יש לבחור מנעולים ורמת אבטחה מתאימה לרכבי חברה, דלתות, מעברים, דלתות כניסה וכו' – על בסיס רמת האבטחה הנדרשת ולפי סקר הסיכונים שבוצע במקום. כך, עבור מפעל הממוקם בקו התפר, נדרשת בד"כ רמת מיגון מוגברת לעומת מפעל הממוקם במרכז הארץ.

אבטחת מידע לעומת אבטחה פיסית

בשונה מאבטחה פיסית, שקל לדבר עליה, אבטחת מידע הינה תחום נרחב בהרבה – והינו בעל השלכות אדירות להמשכיות העסקית של כל חברה/מפעל. פורץ מנעולים צריך לספק פתרון לפתחים/דלתות פיסיות ברחבי המפעל. יועץ אבטחת מידע לעומתו, צריך לאתר עוד לפניכן את כל הפרצות האפשריות למפעל, ברמה הטכנולוגית:
 

  • מעילות של עובדים
  • ריגול עסקי
  • פישינג
  • טרור קיברנטי
  • פריצה למאגרים
  • תוכנות רוגלה
  • ועוד


לכל אחד מהפרצות הללו יש לתת מענה הולם. כאמור, עוד בטרם מספקים מענה לכל אחד מהאיומים הללו, יש לבצע בדיקות חדירות מתאימות, ע"מ לאתר את נקודות התורפה של הארגון ברמת המידע העסקי. חברת שלומי אדר מספקת ללקוחות וארגונים גדולים דו"ח אבטחה מקיף ומפורט, הכולל הן תוכנית הנוגעת למיגון ואבטחה פיסיים והן לאבטחת המידע של הארגון, ויכולתו לתפקד במצבי חירום תחת מתקפה.

סקר סיכונים

השלב הראשון בד"כ הוא ביצוע סקר סיכונים. סקר סיכונים פיזי ינסה למפות את כל האיומים ברמה הפיסית. בשלב ספציפי זה, יוכל לבוא לידי ביטוי הידע של פורץ מנעולים או מומחה להתקנת מנגנוני הגנה פיסיים (כולל כרטיסים מגנטיים, אבטחה עם טביעת אצבע ואף מצלמות אבטחה חכמות). הייעוץ כולל את מיפוי הסיכונים ובהמשך תמחור מלא של המפרט לפני יציאה למכרז.

השלב השני הינו סקר סיכונים לוגי – הנוגע בין השאר בסיכוני האבטחה ברמת הידע והטכנולוגיה. מהם נהלי אבטחה המידע בארגון? איזו הגנה מותקנת ע"ג השרתים של החברה? מהם האיומים הקיימים בשוק? אילו חברות עשויות "לחמוד" את מערכות המידע של הארגון? ועד כמה קשה לפרוץ למערכות הארגון? במסגרת סקר סיכונים זה, פורץ מנעולים או מומחה אבטחה פיסית כבר לא יועיל. נדרש מומחה אבטחת מידע בעל ניסיון של שנים בתחום של אבטחת מערכות מידע.

פיקוח עליון מתחילת התהליך ועד סופו

חברתנו מספקת ייעוץ בטחוני לארגונים וחברות בכל רחבי הארץ. הייעוץ מתחיל בשלב הקונספט הראשוני ומסתיים ברמת הביצוע עד לאחרון הפרטים. השירות שלנו כולל ייעוץ, מיפוי סיכונים, תכנון פתרונות רלוונטיים, יציאה למכרז, ליווי בשלב הביצוע ופיקוח כללי על העבודה. בתחום האבטחה, אין תחליף לניסיון מקצועי שנצבר לאורך השנים וליכולת הצוות שלנו לעמוד בקדמת הטכנלוגיה.


הערכות לשעת חירום - דגשים חשובים

הערכות מפעל לרעידת אדמה - כך יש להיערך!

 

 

 

 

 

 

Company Slogan

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form.